Про нас
Трейлер Солюшнз - молода компанія, що об’єднує в собі багаторічний досвід професіоналів з транспортної галузі, а також галузей сервісного обслуговування вантажного транспорту та міжнародної торгівлі. Спеціалізуємось на продажах, а також гарантійному та сервісному обслуговуванні нової та б./у. напівпричепної та вантажної техніки, являємось офіційним дилером торгової марки KÄSSBOHRER в Україні.
Історія
Інженерна винахідливість починаючи з 1893 РОКУ
Інженерія в поєднанні з винахідливістю. Ми називаємо це - прагненням до досконалості.
Сьогодні наша інженерна винахідливість дозволяє нам створювати те, що було неможливо раніше. З огляду на наші обіцянки і використовуючи новітні технології в світі, ми розробляємо напівпричепи більш високих стандартів, ніж будь-коли. Це зробило нас більш гнучкими в пошуку правильного транспортного рішення для задоволення конкретних потреб наших глобальних клієнтів.
Надихаючи своєю історією, Kässbohrer - це синонім якості.
Історія інновацій
У 1893 році, коли Карл КЕССБОРЕР організував компанію Wagenfabrik в місті Ульм, він розумів, якою має бути причіпна техніка.

Сьогодні, завдяки тому, що він залишився вірним своєму ідеалу протягом 125 років, продукти Kässbohrer використовуються в більш ніж 55 країнах світу; є завжди більшою мірою новаторськими і мають більш широку лінійку продуктів, ніж планував пан Кессборрер.
KÄSSBOHRER по всьому світу
Протягом понад 125 років Kässbohrer створює транспортні засоби, які вийшли за межі досконалості технології машинобудування. Ми точно орієнтовані на потреби наших клієнтів у всьому світі, ми створюємо продукти для багаторічної роботи, які допомагають їм виконувати свої завдання. Натхненні нашою історією інновацій, ми завжди дивимося в майбутнє, чекаємо нові виклики, і ми впевнені, що зможемо на них відповісти.
Сила в інженерній думці
Від концепції до рішень, орієнтованих на результат. Успіх Kässbohrer побудований на зусиллях інженерів Kässbohrer в досягненні високого рівня ефективності, при цьому гарантують простоту і надійність.

Ми прислухаємося до наших клієнтів і стежимо за галуззю машинобудування, щоб вийти за межі їх очікувань. Основи цього підходу були закладені в 1893 році. Наше кредо - це інженерна думка і гнучкий підхід до клієнтів, в задоволенні їх запитів, що гарантує нам успіх протягом 125 років.
Відео
KÄSSBOHRER
9:33
Про нас
Інформація про компанію в цифрах
Сьогодні ми працюємо над рішеннями завтрашнього дня
55
Країн з нашими клієнтами
60
Місяців гарантії
800
Різних продуктів
2019
Переможець премії TRAILER INNOVATION
Контакти
Зв'язатися з нами
+38 067 640 11 59
+38 063 610 50 31
office@trailers.com.ua
Україна, м. Буча, вул. Заводська 1
Write Close
Close
Напиши нам
Telegram
Telegram
Viber
Messenger